Cvičební deska Adults n KidFun

-80 %

Cvičební desku Adults n KidFun mohou využívat jak děti, tak i dospělí. Děti zábavou na desce rozvíjí své motorické vlastnosti, dospělí mohou desku využívat i ke cvičení. Deska vytváří unikátní podmínky pro zábavu, ale i pro rozvoj svalstva v celém těle.

koupeno:10

dostupnost:skladem otaznik Objednejte si zboží do 12:00 a my vám ho doručíme do příštího pracovního dne!

původní cena:2 999 Kč
varianta:

akční cena: 599 Kč

Líbí se Vám tento produkt?

Popis produktu

Zavazujeme se, že Vám objednané zboží doručíme do dvou pracovních dnů! Zboží objednané do 12:00 se snažíme expedovat ještě tentýž den!

Cvičební deska Adults n KidFun

Zajímavý koncept balanční desky, který je určený pro děti, ale i pro dospělé. Balancováním dítě totiž získává potřebnou motoriku do těla, více si osvojí pohyb a rozvine tak mnoho svalů, které by se ani normálním pohybem rozvíjet nedaly. Dospělí mohou na desce také balancovat, v tomto případě se však jedná o skvělou cvičební pomůcku.

S deskou si Vaše dítě neublíží, ani neuškodí svému tělu - naopak je deska kladným, rozvíjecím aspektem pro svalstvo a motoriku těla.

 

Cvičební deska pro děti

1. Balanční deska nutí dítě ke kognitivnímu rozvoji. Samotný pohyb a balancování na desce úzce souvisí se značně aktivní mozkovou činností. Dítě neustále přemýšlí, kdy balancovat, kam přenést větší část váhy apod. Zlepšuje své motorické vlastnosti

2. Pohybové vlastnosti se výrazně zlepšují, pohybem se také rozvíjejí různé druhy svalstva, které jsou při normálním pohybu zcela nečinné.

3. Děti si užijí mnoho zábavy a lépe samy sebe poznají.

4. Pohybem na balanční desce děti získají flexibilitu, což jim pomůže i při různých sportovních aktivitách.

5 Děti desku mohou využít opravdu kreativně, podívejte se na video níže...

 

Cvičební deska pro dospělé

1. Jako zdroj zábavy slouží tato deska i dospělým. Kromě rozvíjení balančních schopností je zde i mnoho dalších sfér, které se dají zlepšovat - může sloužit i jako cvičební pomůcka.

2. Pokud si trénink s deskou nezkusíte, nezjistíte, jak je to Vašemu tělu prospěšné. Zkuste si například dělat obyčejné kliky s dlaněmi na balanční desce. Zjistíte, že pro pouhý jeden klik budete muset zapojit více svalů, aby byl konečný výsledek rovnoměrný a účinný.

3. Co si takhle zkusit klasický dřep? Jen tak to nepůjde - musíte mít totiž dokonalou techniku, teprve pak Vám půjde udělat čistý cvik, bez nějakého přešlápnutí apod. Pokud si tedy myslíte, že už daný cvik plně ovládáte, zkuste to s deskou - možná ještě Vaše technika nedospěla k dokonalosti.


 

Další výhody Adults n KidFun

Můžete cvičit kdekoliv a kdykoliv

Je velice dobře skladná

Máme na výběr z několika barev:

modrá, zelená

červená, fialová

Foto

Cvičební deska Adults n KidFunCvičební deska Adults n KidFunCvičební deska Adults n KidFunCvičební deska Adults n KidFunCvičební deska Adults n KidFunCvičební deska Adults n KidFunCvičební deska Adults n KidFunCvičební deska Adults n KidFunCvičební deska Adults n KidFunCvičební deska Adults n KidFunCvičební deska Adults n KidFun
Přidat příspěvek

Diskuse

Zatím žádné názory


Další slevy

Houpací síť
-50 %

Houpací síť

263 599 Kč 299 Kč
Polštář z bambusových výhonků
-75 %

Polštář z bambusových výhonků

80 1 299 Kč 319 Kč
Praktický organizér do kabelky pro každou ženu
-72 %

Praktický organizér do kabelky...

912 499 Kč 139 Kč
To Top
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.