O nás

Využijte bohaté možnosti nakupování na našem internetovém portálu Krizomat.cz, jehož prostřednictvím Vám přinášíme originální, praktické a nápadité produkty pro každodenní používání. Nechte se okouzlit nízkými cenovými nabídkami, díky kterým naši zákazníci rozhodně ušetří.

 

1. Cílíme na spokojenost našich zákazníků

Produkty vždy zkoušíme a testujeme. Pro výběr nového zboží osobně létáme k dodavatelům, nikdy neobjednáváme nic, co osobně nevidíme. Ve finále Vám předkládáme ověřené zboží, které si myslíme, že využijete pro svou radost, ale i k praktickým účelům.

2. Rádi Vám pomůžeme na zákaznické podpoře, která má osobitý přístup

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě. Pokud s našimi službami nejste spokojení, uděláme vše pro to, abychom Vám mohli na míru vyhovět. Vždy Vám pomůžeme nehledě na charakter dotazu. Na e-maily nejčastěji odpovídáme do 24 hodin, ale zastihnete nás i na telefonu 226 633 360.

3.  Bohaté skladové zásoby s rychlým doručením

Objednávky přijaté do 11:00 odesíláme ještě tentýž den. Trendové zboží ihned doobjednáváme, takže se nemusíte bát, že by na Vás nevyšlo.

 

Snažíme se plnit přání našich zákazníků, proto prodej zboží na Krizomat.cz neustále vylepšujeme a obohacujeme o nové výrobky, které osobně před prodejem testujeme. Zaměřujeme se pouze na produkty, které by Vám mohly být užitečné, praktické, ale hlavně kvalitní s dlouhodobou životností.

 

Můžete se na nás spolehnout

Proto si užívejte pestrý výběr sortimentu, u něhož máte jistotu, že vám přinese spoustu radosti a praktického využití. Budeme se Vám snažit vyhovět ve všech ohledech. Mezi naprosté samozřejmosti patří možnost vrácení zboží do 14 dnů a odborná podpora, či výpomoc při volbě konkrétního produktu.

To Top
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.